23. 04. 2018
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

Аграрний сектор виходить на передові ролі в економіці України, - Сергій Арбузов

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

Аграрний сектор має стати локомотивом зростання економіки України і її експортного потенціалу. Про це заявив Перший віце-прем'єр-міністр Сергій Арбузов під час відвідання с. Бохоники наВінниччині, де він разом з Міністром аграрної політики і продовольства Миколою Присяжнюком ознайомився з ходом збору зернових і результатами діяльності Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН.

«Наша країна завжди славилася вугіллям, металом і, я переконаний, буде ще більше славитися аграрним сектором. Я задоволений аграрними показниками, які ми сьогодні побачили, оскільки вдалося почути більше відповідей, ніж було питань», - поділився Сергій Арбузов враженнями від поїздки.

Варто відзначити, що Вінницька область - один з ключових аграрних регіонів України, про щосвідчить статистика. Так, обласні темпи приросту в цій сфері досягли 37% при загальноукраїнських 15%.

«Не слід забувати, що зараз ми стоїмо на порозі створення зони вільної торгівлі з Європейським Союзом. Це відкриває нові колосальні можливості для експорту продукції агропромислового комплексу. Потенційне збільшення обсягів експорту вимагає і удосконалення технологій в агропромисловому секторі», - підкреслив Сергій Арбузов.

У свою чергу, Міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк зазначив, що сьогодні з вирощування багатьох сортів зернових Україна є лідером, і наші підприємства успішно експортують продукцію на європейські ринки. Адже вони, в свою чергу, є постійними членами відповідних європейських об'єднань та асоціацій.

А впровадження новітніх технологій в аграрному секторі має стати тим локомотивом підвищення ефективності, яким Україна зможе правильно скористатися. Тому, додав Перший віце-прем'єр-міністр, наукові розробки, які проводить Інститут кормів та сільського господарства, стають стратегічно важливими для нашої держави.

Нагадаємо, що 30 липня Перший віце-прем'єр-міністр України Сергій Арбузов, Міністр соціальної політики Наталія Королевська та Міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк побували в м. Вінниця з робочою поїздкою.

Також в рамках візиту Перший віце-прем'єр-міністр проінспектував будівництво вул. Келецької та трамвайної лінії від вул. Квятека до автовокзалу «Західний» у м. Вінниця. Він зазначив, що Уряд зі свого боку зробив багато для реалізації цього проекту і тепер місцева влада також повинна докласти максим зусиль для його здійснення: «Найголовніше, щоб користь від проекту відчули місцеві жителі».

 

ПРЕС-СЛУЖБА ПЕРШОГО ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА

alt

Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< листопада 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30