23. 04. 2018
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

Напругу довкола питання надання статусу учасника бойових дій знято

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

Ситуація з наданням статусу учасника бойових дій українським воїнам, які беруть участь у антитерористичній операції на Сході країни, сьогодні в цілому врегульована. Про це у інтерв’ю інформаційній агенції „Укрінформ” повідомив Міністр соціальної політики України Павло Розенко.

„Коли я прийшов в міністерство, незважаючи на те, що фактично півроку вже тривали активні бойові дії, статус учасників бойових дій отримали лише близько 8 тисяч хлопців, - сказав він. – Були скандали, незадоволення, масові скарги хлопців з фронту про те, що документи розглядаються по 4-5 місяців. Ми розібралися з встановленням статусу, зробили принципову реформу”.

Суть проведеної реформи, за словами Розенка, полягає в тому, що Міністерством було запропоновано „своєрідну диверсифікацію прийняття рішень. Якщо раніше рішення про встановлення статусу робила комісія, яка була створена при Державній службі ветеранів, то сьогодні статус надається при відповідних відомствах. При Міноборони, МВС, при інших силових органах. У кожного своя комісія, і саме тому на сьогоднішній день ми вже маємо 132 тисячі хлопців, які мають статус учасника бойових дій”.

„Навколо цього питання вже напруження сьогодні немає, скандали припинилися. Комісії працюють швидко, ефективно”, - констатував Міністр соцполітики.

Наступними кроками влади щодо соціального захисту учасників АТО, за словами Розенка, є „організувати належний процес, щоб люди могли отримати свої необхідні пільги, землю, відповідну соціальну допомогу тощо”.

Міністр уточнив, що „основна відповідальність, безумовно, на місцевих органах влади... Тому буквально нещодавно з'явився указ Президента, який доручив місцевим органам влади, в першу чергу обласним державним адміністраціям, створити центри допомоги демобілізованим учасникам АТО в кожній області, де б людина за принципом єдиного вікна могла отримати весь комплекс послуг: від консультацій до конкретної допомоги на будь-яку тему

Міністерство соціальної політики України


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< листопада 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30